نظوری ۱۵ قرار داد به ارزش یک میلیارد و یکصد و شصت میلیون افغانی از سوی کمیسیون تدارکات ملی

ساخت وبلاگ
چکیده : در جلسه ای تحت ریاست محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان و با حضور سرور دانش معاون  دوم... با عنوان : نظوری ۱۵ قرار داد به ارزش یک میلیارد و یکصد و شصت میلیون افغانی از سوی کمیسیون تدارکات ملی بخوانید :

در جلسه ای تحت ریاست محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان و با حضور سرور دانش معاون  دوم رئیس جمهور و داکتر عبدالله عبدالله رئیس اجراییه، ۱۵ قرارداد مربوط وزارت امور داخله، به ارزش حدود یک میلیارد و یکصد و شصت میلیون افغانی منظور گردید که در قرارداد های مذکور حدود ۲۱۲ میلیون افغانی صرفه جویی شده است.

در این جلسه، هیئت مؤظف بررسی قرارداد های وزارت دفاع ملی، گزارش مفصل را در زمینهء یافته های آن هیئت به کمیسیون ارائه نمود، و همچنان مسؤلین وزارت دفاع ملی  پیشنهاد اجناس مورد ضرورت را جهت تصمیم گیری به جلسه سپردند.

اشرف غنی تأکید ورزید که بخاطر جلوگیری از خلاف ورزی ها، تأمین  قانونمندی و شفافیت و مبارزه علیه فساد  در قرارداد های وزارت امور داخله، هیئت بررسی تعیین خواهد شد. کمیسیون تدارکات ملی با توجه به اکمالات اردوی ملی در زمینه تدارک اجناس، طرحی را در چارچوب جدا گانه  مورد تائید قرار داد.

منظوری ۱۵ قرار داد به ارزش یک میلیارد و یکصد و شصت میلیون افغانی از سوی کمیسیون تدارکات ملی

میلیارد,کمیسیون,تدارکات,...
نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : چهارشنبه 1 آذر 1396 ساعت: 11:57