فرزندان مردم را به کشتن ندهید

ساخت وبلاگ
چکیده : گرچند تا لحظه درج این خبر، شمار دقیق تلفات حمله بر کاروان نیروهای امنیتی کشور در غرب کابل دقیقا معلو... با عنوان : فرزندان مردم را به کشتن ندهید بخوانید :

گرچند تا لحظه درج این خبر، شمار دقیق تلفات حمله بر کاروان نیروهای امنیتی کشور در غرب کابل دقیقا معلوم نیست، اما گفته می‌شود که در این حمله تعداد زیادی از نیروهای پولیس کشور شهید و زخمی شده‌اند. طالبان مسئولیت این حمله را بر عهده گرفته‌اند.

گفته می‌شود که نیروهای پولیس از مرکز آموزش پولیس در ولایت میدان با ۵ بس عازم کابل بودند که در مسیر راه هدف حمله قرار گرفتند.

این حمله یک باردیگر مصداق ضرب‌المثل دو بار گزیده شدن از یک سوراخ است. مسئولان امنیتی انتقال این نیروها چرا اجازه داده‌اند که این تعداد نیرو در قالب یک کاروان و در مسیری که خطر آن برای همگان محرز است حرکت کنند، آن هم بدون هیچ گونه تدابیر جدی امنیتی. مگر خانواده‌های این جوانان، جان خود را از سر راه پیدا کرده بودند که به این آسانی آن‌ها را از دست بدهند.

جنبه تراژیک قضیه بیشتر می‌شود وقتی بدانیم که این نیروها برای دید و بازدید عید قرار بوده به کابل و از آن جا به ولایات خود بروند.

...
نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : يکشنبه 10 دی 1396 ساعت: 1:20